DIVADELNÝ BABYLON
Chcete zažiť prázdniny, ktoré ste ešte nikdy nezažili?

Zavítajte do Divadelného Babylonu plného tých najlepších kamarátov a super zážitkov.

Chcete zažiť prázdniny, ktoré ste ešte nikdy nezažili? Zavítajte do Divadelného Babylonu plného tých najlepších kamarátov a super zážitkov. Čakajú vás dva týždne nezabudnuteľných zážitkov, táborové hry a súťaže, kúpenie a bláznenie sa v obrovskom bazéne, diskotéky, večerné romantické táboráky, rajčobal a ešte veľa zábavy na každý táborový deň. Doprajte svojim deťom zažiť detský divadelný tábor zameraný na rozvoj osobnosti prostredníctvom dramatickej činnosti.

Každý z nás pochádza z iného kúta, z inej rodiny. Všetci máme svoje vlastné predstavy o živote a nechceme prijať spôsoby iných ľudí. A nakoniec všetci dopadneme ako babylonskí stavitelia. Alebo predsa len nie?

My v Divadelnom Babylone neustále hľadáme spôsob ako z toho von. Našim "zákonom" je porozumenie - hľadanie spoločnej reči. Veď čo už by to len bolo za divadlo, v ktorom si herci nerozumejú a každý si dookola melie svoje. My sme si našli tú našu babylonskú spoločnú reč a každý rok ňou rozozvučíme naše srdiečka.

Náš tábor má dlhoročnú tradíciu, už 17 rokov vypĺňa deťom prázdninové dni. Dôkazom toho, že sa deťom v Babylone páči je, že sa sem radi vracajú a domov prichádzajú usmiate a šťastné.

Termín

Tohtoročný termín prežitia krásnych zážitkov je od 5.7.2016 (utorok) do 16.7.2016 (sobota). Príchod do tábora bude 5.7. od 16:00 do 18:00. Plánovaný odchod je 16.7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu.

Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich babylončanov, čiže vašich deťúreniec. Srdečne vás všetkých pozývame!

Miesto

Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude Rekreačné zariadenie Poniklec s chatkami, situovaný na Horehroní v Osrblianskej doline vo Veporských vrchoch, 3 km od centra Hronca. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov.

Video:

Viac informácií o tábore, ale aj prihlášku nájdete na www.divadelnybabylon.sk

RÁDIO MAX >>