Deň otvorených dverí v radio.MAX
Deň, na ktorý sa všetci tešia sa nezadržateľne blíži! Aj tento rok sa bude Deň otvorených dverí rádia MAX niesť v znamení milých stretnutí, rozhovorov a skvelej zábavy. Pripravený je výborný program a množstvo súťaží.

O pár týždňov sú tu Vianoce! A to znamená, že je ten správny čas na Deň otvorených dverí v radio.MAX, ktorý je už po mnohé roky našou zaužívanou tradíciou. Tento rok pripadá DOD na stredu 13. decembra od 10:00 do 18:00 hod. Návštevníci sa budú môcť tešiť na skvelých hostí ako Adam Ďurica, POLEMIC, Zoči Voči, Lukáš Adamec, Dominika Titková, Juraj Hnilica, Natália Hatalová, Gitana, Campana Batucada, Heľenine oči a mnohí ďalší. No nebudú chýbať ani známe osobnosti zo slovenského šoubiznisu ako Viktor a Adel Vinczeovci. Okrem toho bude pre vás pripravená exkurzia po rádiu MAX, tvorivé dielne, vianočný punč, moderátorské kreslo a ešte omnoho viac.

Pre návštevníkov bude pripravené aj koleso šťastia, ktorým si budú môcť vytočiť skvelé darčeky! Pre tých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť budeme vysielať NAŽIVO, celý deň bude prebiehať súťaž radio.MAX mánia pre poslucháčov a ak budete chcieť svojim blízkym, rodine či priateľom zapriať niečo pekné k Vianociam bude na to priestor v našej Vianočnej pošte. Odkazy spolu s piesňami na želanie budete môcť písať na náš Facebook radio.MAX (komentáre pod príspevok). 

Nájdete nás na Akademickej 4 v budove Agroinštitútu Nitra.  Hlavné parkovisko je pre návštevníkov pripravené v areáli Hotela Agroinštitút Nitra. 

Deň otvorených dverí radio.MAX Vám prinášajú bezpečnostné dvere SPARTAN - nebezpečne bezpečné!

Bezpečnostné dvere SPARTAN vám zabezpečia bezpečnostné dvere do bytov a firemných priestorov. Taktiež  exteriérové bezpečnostné dvere určené pre rodinný dom s možnosťou výroby svetlíku a preskleného prevedenia alebo dvojkrídlové dvere. Protipožiarne dvere s klasifikáciou POŽIARNA ODOLNOSŤ 15', 30', 45', 60', 90', 120' v rôznych povrchových úpravách:
• oceľové plné jednokrídlové, dvojkrídlové
• presklené jednokrídlové, dvojkrídlové s bočným presklením a nadsvetlíkmi
• presklené požiarnym sklom PILKINGTON, PYROBELITE, PYROBEL

Okrem toho vám zabezpečia interiérové dvere a zárubne typizované i vyrábané na mieru v prevedení fólia, laminát, dyha, masív. Vchodové dvere do bytov a rodinných domov drevené, plastové. Trezory, Bezpečnostné skrine, Stenové trezory, Necertifikované trezory, Protipožiarne skrine, Oceľový nábytok, Oceľové skrine, Kartotéky, registračky a iné. 

RÁDIO MAX >>