Hľadá sa profesionálny flákač!
Nič nerobiť a ešte aj dostať za to zaplatené? To sa dá len ťažko odmietnuť.

Poznáte to, skoré ranné vstávanie, náhlenie sa, žiadny čas na kávu, kopec práce a samé deadliny. Predstavte si ale, že by ste nemuseli robiť absolútne nič a mali by ste za to aj slušne zaplatené. Wake up, tu je ponuka pre vás! Spoločnosť TUI hľada profesionálneho flákača. Žiadne špeciálne požiadavky na to nie sú potrebné.

Takúto pozíciu otvára cestovná kancelária až pre štyroch uchádzačov. Ich každodennou úlohou bude prísť ráno do práce, usalašiť sa na ležadle v miestnosti prispôsobenej tak, aby pripomínala pláž, a oddychovať, čítať si knihu alebo meditovať. Popri tom mať nohy zaborené v piesku, preto si netreba zabudnúť doniesť plážové oblečenie. Pracovné pozície sa otvárajú vo švédskom Štokholme, no cieľom je vytvoriť atmosféru ako v exotike.

Ak vás táto ponuka oslovila, poponáhľajte sa s prihláškami! Uzávierka totiž trvá len do 14. januára, pričom ide o prácu na dobu určitú. A treba priznať, že aj výrazne časovo obmedzenú. Zarábať za ničnerobenie je možné len od 22. januára do 4. februára. Ak si však niekto chce oddýchnuť od rýchleho pracovného kolotoča, no zároveň nestratiť príjem, je to pre neho ideálna krátkodobá pracovná príležitosť.

RÁDIO MAX >>