Majstrovstvá Slovenska v kombinácii 10 tancov
Nenechajte si ujsť tanec, vášeň a noblesu spoločenských tancov ako ich poznáte z Lets Dance.

Už po tretí krát bude 10. februára 2018 Nitra hostiť Majstrovstvá Slovenska v kombinácii 10 tancov. Milovníci tanca sa môžu tešiť na plný tanečný parket, na ktorom sa predstavia tanečníci v noblesných štandardných aj energických latinsko-amerických tancoch. Súťažiaci odštartujú svoj súťažný program už o 10:00 hodine a to predkolami majstrovských súťaží – Juniori, Mládež, DO 21 rokov, Dospelí, Seniori. Galavečer, ktorý začína o 19:00 hodine, bude patriť  “Tanečným hviezdam”. Úžasné choreografie a krásne šaty ale nebudú jediným, čo môžete počas majstrovstiev obdivovať. K výnimočnej atmosfére prispejú aj skvelí hostia THE PASTELS – známa tanečná skupina z TV show a projektov a JUVENTA Bratislava – Vicemajsterky sveta v Show Dance.

Cena denného lístka je 14€ (platí do 18.00 hodiny), celodenný lístok vrátane galaprogramu si môžete zakúpiť za 18 eur. Ak by ste mali záujem zúčastniť sa len samotného galaprogramu, cena vstupenky je 14€ (platí od 18:30 hod.).

Vstupenky je možné zakúpiť aj v deň podujatia na mieste

Zľavu 50% z ceny lístka majú deti do 10 rokov, dôchodcovia a ZŤP. Lístky si môžete objednať mailom: akademiatanca@gmail.com

Informácie o VIP lístkoch ku STOLOM okolo parketu – počas galavečera s občerstvením nájdete TU!

Prípadné informácie Vám poskytnú organizátori na tel. čísle +421 911 111 204.

Organizátormi podujatia sú: Akadémia tanca v Nitre, TK UNI-Dance Bratislava a SZTŠ sekcia tanečný šport.

RÁDIO MAX >>