O nás
O radiu.MAX

radio.MAX - viac ako rádio

radio.MAX začalo vysielať v novembri 1999 na frekvencii 98,7 MHz, momentálne vysiela na základe licencie č. R/114. Držiteľom licencie je spoločnosť Maxmedia s.r.o. Prvé štúdio bolo zriadené v Nových Zámkoch. Od januára 2005 vysiela radio.MAX aj v Nitre na frekvencii 101,0 MHz. Dnes je rádio technicky zabezpečené modernou vysielacou technológiou a personálne obsadené tak, aby vysielaný program oslovoval dynamických poslucháčov vo veku 15-45 rokov.

 Naše rádio sa  zaradilo medzi najsilnejšie médiá v regióne. Počas svojej histórie sa rádio vždy hrdilo prívlastkom, že je iné. Dovoľte nám, aby sme Vám radio.MAX predstavili a presvedčili Vás, že sa môže stať Vaším priateľom ale i partnerom, ktorý pomôže Vašej spoločnosti rásť a napredovať.

radio.MAX – priateľ, ktorý Vás naladí

Dobrá nálada je alfou a omegou vo vysielaní radio.MAX. Netvrdíme, že správy alebo dopravný servis nie sú dôležité, ale našou prvoradou úlohou je zásobovať vás, poslucháčov, dobrou a pozitívnou energiou počas celého dňa. Naši poslucháči vedia, že ich starosti a strasti zmiznú hneď, ako si naladia naše frekvencie a započúvajú sa do kvalitného výberu domácej i zahraničnej hudby. Naši moderátori  sú vždy pripravení vyvolať úsmev na Vašich tvárach.
radio.MAX je vždy tu, pripravené robiť vám spoločnosť a sprevádzať vás počas celého dňa. Nalaďte si MAX a užívajte si každý deň s úsmevom na tvári.

radio.MAX – partner pre Váš biznis

Poskytneme vám komplexné služby v oblasti reklamy a marketingu. radio.MAX nie je iba médium, ktoré odvysiela vašu reklamu. Záleží nám na tom, aby vám peniaze, ktoré investujete do reklamy priniesli maximálny úžitok. V portfóliu našich služieb nájdete aj pre rádio netradičné produkty ako kompletné návrhy marketingových plánov, reklamných kampaní a stratégií, ktoré oslovia Vaše cieľové skupiny a prinesú vašej spoločnosti očakávaný efekt.

To všetko je podložené profesionálne zrealizovanou kampaňou v rádiovom éteri. Naše skúsenosti a dlhoročné pôsobenie v regióne nám umožnia vytvoriť pre vás jedinečné spoty, ktoré budú ušité na mieru Vašim produktom a zákazníkom.

RÁDIO MAX >>