OneRepublic sa vracajú so skvelým singlom “Wherever I Go“!
OneRepublic sú jednou z najúspešnejších amerických kapiel poslednej dekády. Na predchádzajúce úspechy sa kapela z Colorada tento rok pokúsi nadviazať novým albumom, ktorý predznamenáva chytľavý singel Wherever I Go!

OneRepublic sú jednou z najúspešnejších amerických kapiel poslednej dekády. Tri úspešné albumy, nespočet hitov a predovšetkým beznádejne vypredané koncerty. Na tieto úspechy sa kapela z Colorada tento rok pokúsi nadviazať novým albumom, ktorý predznamenáva chytľavý singel Wherever I Go!

Kapela svoju singlovú novinku avizovala už dávnejšie, a to veľmi zvláštnym spôsobom - vybraným fanúšikom po celom svete rozoslali pohľadnice a potom ich požiadali, aby sa s pohľadnicou odfotili na najkrajšom či najvýznamnejšom mieste vo svojom meste, a potom foto zavesili na Instagram s  hashtagom #WhereverIGo. Zanedlho tak sociálne siete zaplavili nádherné fotky z Indonézie, Brazílie, Veľkej Británie, ako aj z rôznych kútov Ameriky…

OneRepublic singlom Wherever I Go, ktorý dnes prichádza aj k nám, ohlasujú vydanie nového štúdiového albumu, ktorého by sme sa mali dočkať ešte tento rok. Podľa slov frontmana a speváka Ryana Teddera, budú nové piesne znieť veľmi moderne, ale úplne inak ako všetko, čo kapela doteraz nahrala. Máme sa teda na čo tešiť!

 

RÁDIO MAX >>